Relaks i zdrowie

 

Świat Urody i Masażu to gabinety, w których zajmujemy się leczeniem ciała i duszy, poprzez oddziaływanie różnych rodzajów zabiegów kosmetologicznych, oraz masaży. W naszym repertuarze znajdują się masaże: relaksacyjny, gorącymi kamieniami, liftingujący twarzy, antycellulitowy, sportowy oraz lecznicze. Jeśli chcesz się odprężyć, przyspieszyć regenerację i wygląd swojego ciała, zapraszamy cię do przygody pełnej relaksu, odnowy biologicznej i przyjemności jaką niesie ze sobą Świat Urody i Masażu.

Poznaj naszych specjalistów

W Świecie Urody i Masażu zaopiekują się tobą specjaliści w dziedzinie masażu, kosmetologii i fizjoterapii. Osoby tę ukończyły specjalistyczne szkoły oraz kursy z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i masażów: Kobido, relaksacyjnego, pielęgnacyjnego, sportowego czy leczniczego. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania , zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie wam pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oddziaływania i skuteczności różnych form masaży.

Łukasz Wróbel
Łukasz Wróbelmgr fizjoterapii - właściciel
Specjalista w dziedzinie fizjoterapii i masażu. Właściciel gabinetów Świat masażu oraz Fizjoterapia Wróbel. Pasjonuje się rehabilitacją ortopedyczną oraz terapią mięśniowo – powięziową. Na codzień prowadzi zajęcie w szkole masażu, przygotowując do profesji przyszłych masażystów dodatkowo szkoli fizjoterapeutów w dziedzinie terapii manualnej. W wolnej chwili spędza czas grając w tenisa lub squosha. Bardzo lubi podróżować
Adrian Wojciechowski
Adrian WojciechowskiMasażysta
Masaż KOBIDO to jego specjalność. Posiada tytuł technika masażysty, to najwyższy tytuł zawodowy jaki można osiągnąć w Polsce w tej dziedzinie. W swoim reperuarze posiada szeroki wachlarz masaży: masaż gorącymi kamieniami, Kobido, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich, masaż sportowy oraz leczniczy.
W wolnej chwili gra na perkusji, śpiewa i jeździ na deskorolce.
Joanna Świerska
Joanna ŚwierskaKosmetolog
Your Content Goes Here