Odżywczy rytuał StemCell 3D Dermaquest

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D wykonywany z NEODERMYLEM, KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI I ORGANICZNYMI OLEJAMI. Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D Dermaquest to nowoczesny, zmysłowy program terapeutyczny oparty na składnikach roślinnych, olejach organicznych i Neodermylu®. Zabieg łączy w sobie naturalne podejście do pielęgnacji z użyciem innowacyjnych substancji nawilżających, odżywczych i przeciwstarzeniowych. W zabiegach stosuje się roślinne komórki macierzyste, aby zmniejszyć oznaki starzenia i stymulować fizjologiczne procesy regeneracji. Kuracja dzięki zastosowaniu ekstraktu Acmella Oleracea, nazywanego „ziołowym botoksem” działa miorelaksacyjnie, spłyca zmarszczki i energetyzuje skórę. Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D to niezwykły zabieg przemawiający do zmysłów, który pozwala na głęboki relaks i odprężenie, dzięki użyciu naturalnych aromatów. Dodatkowe zastosowanie enzymów z dyni i papai wpływa na wygładzenie naskórka i poprawę koloru skóry. Naturalne oleje: jojoba, abisyński i arganowy wzmacniają cement międzykomórkowy, silnie odżywiają i przywracają skórze równowagę wodno-lipidową, pozostawiając ją jedwabiście gładką i pełną blasku.

 • Przyspiesza regeneracje, oczyszczenie oraz naprawę komórek

 • działa miorelaksacyjnie – rozluźnia włókienka mięśniowe twarzy.

 • spłyca zmarszczki

 • Poprawia elastyczność tkanek

 • energetyzuje skórę

Azelaic Peel Dermaquest + peeling kawitacyjny

Delikatny peeling na bazie kwasu azelainowego i kwasu kojowego. Zabieg jest dedykowany dla bardzo wrażliwych skóry z problemem przebarwień ale również w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Azelaic Peel, dzięki swoim właściwościom stanowi niezwykle skuteczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych. Kwas azelainowy [10%], stosowany w zabiegu, posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Jego działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejszając wydzielanie sebum. Dodatkowo jego przeciwzapalne i antybakteryjne działanie, umożliwia zastosowanie go w procesie leczenia trądziku (również różowatego). Zastosowany kwas kojowy [5%] wykazuje silne działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Działa również przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych. Kuracja wzbogacona jest o innowacyjną formę witaminy C: BV-OSC [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%], które działają przeciwzapalnie, łagodzą rumień i zmniejszają zaczerwienienie skóry. Zabieg jest polecany dla pacjentów: ~ ze skórą wrażliwą i naczynkową, o podłożu łojotokowym ~ z przebarwieniami naskórka ~ z trądzikiem zaskórnikowo – grudkowym (wspomaganie antybiotykowych kuracji przeciwtrądzikowych) ~ z początkowym stadium trądziku różowatego ~ z przewlekłym zapaleniem mieszków włosowych u mężczyzn Efekty zastosowania Azelaic Dermaquest i peelingu kawitacyjnego: ~ Wyrównanie powierzchni i kolorytu ~ Rozjaśnienie przebarwień pozapalnych ~ Zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników ~ Obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku.

 • Reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejszając wydzielanie sebum

 • Działanie przeciwzapalne, oraz antybakteryjne

 • Zastosowanie w procesie leczenia trądziku (również różowatego), działa również przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

 • Zastosowany kwas kojowy [5%] wykazuje silne działanie depigmentacyjne, rozjaśnia powstałe przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych.

 • Zabieg jest dedykowany dla bardzo wrażliwych skóry z problemem przebarwień

MangoLift Collagen Therapy Dermaquest

MangoLift Collagen Therapy Z ENZYMAMI OWOCÓW MANGO I ANANASA, NEODERMYLEM, KWASEM FERULOWYM I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów, podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Terapia dedykowana jest pacjentom z wrażliwą skórą o zmniejszonej jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg jest polecany dla pacjentów:  ze skórą skłonną do przebarwień posłonecznych, pozapalnych, melasmy naskórka  ze skórą odwodnioną, naczynkową, zmęczoną  ze spadkiem jędrności skóry ze zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi  ze skórą narażoną na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska.

 • Terapia dedykowana jest pacjentom z wrażliwą skórą o zmniejszonej jędrności

 • Dla cery skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek

 • Zabieg jest polecany dla pacjentów:  ze skórą skłonną do przebarwień posłonecznych

 • Zabieg jest polecany dla pacjentów:  ze skórą skłonną do zmian pozapalnych, ze skórą odwodnioną, naczynkową, zmęczoną

 • Zabieg jest polecany dla pacjentów: ze spadkiem jędrności skóry, zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi

Terapeutyczny Peeling Dyniowy Dermaquest

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również do skóry dojrzałej z oznakami starzenia. Zabieg jest polecany dla pacjentów: ~ ze skórą mieszana, łojotokową, zanieczyszczoną z krostkami, grudkami i zaskórnikami ~ błyszczącą się skórą  rozszerzonymi porami  z tendencją do przebarwień pozapalnych Efekty zastosowania Peelingu Dyniowego Dermaquest mocne złuszczenie się skóry (skóra zaczyna złuszczać od drugiego dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa maksymalnie do 6 dni):  zdecydowana regulacja pracy gruczołów łojowych  zniwelowanie efektu „świecenia się” skóry  redukcja zmian ropnych, krost i zaskórników  obkurczenie ujść gruczołów łojowych  mocne rozjaśnienie skóry, nadanie jej jednolitego kolorytu  zniwelowanie przebarwień pozapalnych i posłonecznych  odmłodzenie skóry poprzez jej silną odbudowę

 • Przyspiesza regeneracje, oczyszczenie oraz naprawę komórek

 • Zdecydowana regulacja pracy gruczołów łojowych,  zniwelowanie efektu „świecenia się” skóry.

 • Redukcja zmian ropnych, krost i zaskórników

 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych, mocne rozjaśnienie skóry, nadanie jej jednolitego kolorytu

 • Zniwelowanie przebarwień pozapalnych i posłonecznych  odmłodzenie skóry poprzez jej silną odbudowę

Lipid Control Dermaquest

ZABIEG LIPID CONTROL DERMAQUEST z kwasem linolowym, ferulowym i 10 olejami roślinnymi to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH. W celu wzmocnienia wiązań międzykomórkowych zabieg Lipid Control Dermaquest wykorzystuje kwas linolowy, który pomaga przywrócić komfort skórze suchej, odwodnionej, wrażliwej i atopowej. Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających. Dzięki komórkom macierzystym ze ślazu dzikiego, bluszczu, gardenii, róży i szarotki alpejskiej terapia wpływa na przeciwdziałanie oznakom starzenia i poprawę fizjologicznych procesów naprawczych skóry. Kwas ferulowy zapobiega powstawaniu przebarwień, rumienia, a także opóźnia procesy starzenia się skóry. Zabieg Lipid Control Dermaquest został wzbogacony o relaksacyjny masaż, wykorzystujący naturalne składniki odżywcze. Aż dziesięć organicznych olejów (jojoba, abisyński, arganowy, słonecznikowy, baobabu, rokitnika, ogórecznika, jaśminowy, z nasion konopi siewnych, z owoców dzikiej róży) intensywnie odbudowuje i uelastycznia skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i pełną blasku. Zabieg jest polecany dla pacjentów:  z bardzo suchą, spierzchniętą skórą, z odwodnioną skórą atopową, z nadwrażliwą skórą skłonna do rumienia i egzemy z brakiem elastyczności skóry, ze zmarszczkami mimicznymi, z szarym i ziemistym kolorytem skóry po kuracjach farmakologicznych wysuszających skórę (po chemio – i radioterapii, po leczeniu sterydowym, w trakcie retinoidów) Efekty zastosowania Peelingu Dyniowego Dermaquest: poprawa stanu ochronnej bariery naskórkowej poprawa struktury skóry i mocne wygładzenie  redukcja stanu zapalnego w AZS  silne odżywienie, uelastycznienie skóry wyraźne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu  intensywne nawilżenie i pozbycie się oznak zmęczenia  relaksacja mięśni mimicznych twarzy  pozbycie się szorstkości skóry.
 • Pomaga przywrócić komfort skórze suchej, odwodnionej, wrażliwej i atopowej

 • Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających

 • Dzięki komórkom macierzystym ze ślazu dzikiego, bluszczu, gardenii, róży i szarotki alpejskiej terapia wpływa na przeciwdziałanie oznakom starzenia i poprawę fizjologicznych procesów naprawczych skóry

 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych, mocne rozjaśnienie skóry, nadanie jej jednolitego kolorytu

 • Kwas ferulowy zapobiega powstawaniu przebarwień, rumienia, a także opóźnia procesy starzenia się skóry

Mango Peel Dermaquest

MangoPeel Dermaquest to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest dla skóry: z oznakami starzenia,  wrażliwej, naczynkowej,  zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu. Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz mangiferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Peeling Mango wzbogacony jest o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnfusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%]. efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biomimetycznych. Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia.
 • Dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek

 • Przeznaczony jest dla skóry  z oznakami starzenia,  wrażliwej, naczynkowej,  zmęczonej i pozbawionej blasku

 • Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C

 • Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biomimetycznych

 • Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo